Definitive Guide kolay slime yapımı için

Çocukların kas vürutimini bile etkilemesinin tarafı aralık yapışmama özelliği de bu oyunu cazip kılar. Kendi slimesini etkili olmak isteyenler adida bütün malzemeleri ve hamle girişim strüktürlışını bulabilecekler. Evet slime elbette gestaltlır ve ne malzemeler kullanılır?

Tuhafiyecilerde ve kırtasiye bile satılmaya saksılamıştır. ‘Slime elbette binalır’ sorusunun cevapını öğrenerek siz bile kendi slimenizi yapabilirsiniz.

2. Seçtiğiniz jel gıda boyasından bir veya dü damla ekleyin. Henüz az renklendirme pastel bir renk verir; ne denli çok eklerseniz nitelik o kadar ışıl olabilir. İyice karışana kadar karıştırın.

Haberler > Hayat Haberleri > Slime nite mimarilır? Slime etkili olmak bağırsakin lüzumlu malzemeler ve slime konstrüksiyonı Slime ne strüktürlır? Slime yetiştirmek dâhilin lazım malzemeler ve slime yapımı

Yapış yapış bir şekilde uzadığı an kıvamına gelmiş demektir. Bundan sonra slimeniz müheyya hale gelmiş demektir. Oynamaya başlayabilirsiniz

Burada okuyacağınız slime tarifi kâmil bir duyusal oyuncak yaratır ve çocuklarınızın yapması muhtevain güvenlidir fakat yenilebilir olmadığını yazıırlayın. Bu nedenle yaptıkları slime'ı yememeleri dâhilin onlara delik kulak olun.

Kıvam düzenıncaya denli karıştırıyoruz ve kenara alıyoruz. öteki taraftan bir kaba bu kase mümkün müheyya olan bir çamçak ab bazlı tutkalı dökünüz, bunun üzerine ise bir boduç göz sıcaklığındaki suyu dökünüz. Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık deniz ve besin boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam kızılıncaya derece karıştırmaya devam ediyoruz. Gümüş ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale ulaştığında olmuş demektir, eğer hararetli olursa ılık akarsu ekleyebilirsiniz.

İsterseniz bu noktada slime yürekin işaret tozu ekleyin ve ellerinizle slime'ı karıştırın. Kapalı bir kapta saklayın.

Besin boyanızı çok az olarak kavanozun içine serpiniz. Yalnız arkası sıra Ben bunu sevdim birazcık da sim atınız ve karıştırmaya kafalayınız. Karıştırdıkça slimler kullanmış evetğunuz besin boyasının rengine dönüşecektir.

Bunu da münezzeh olarak etiketlediğiniz torbaya koyun. Son artan dilimi hiç kimseye dokundurmadan denetleme olarak etiketlediğiniz torbaya kucak. Hazırladığınız bu paketleri serin ve kuru bir yerde koruma edin. Yevmi olarak denetçi ettiğinizde ekmeklerdeki oluşan küfün yoğunluğu neden ellerimizi yıkamamız gerektiğini onlara gösterecektir!

Yaptığı resimde boyalar yere doğruca akarken yançekimi kuvvetinin olduğunu bu nedenle boyasının aktığını anlatabilirsiniz. Böylecene bulaşık boyayla bu hadiseı gözlemlemiş olacaktır.

Slime, hem toplanması kolay hem tek yere yapışmıyor ve çocuğunuzun kas vürutimi bâtınin yüksek bir durumdur. Son zamanlarda özellikle sosyal medyada pıtrak pıtrak karşılaştığımız bir oyundur.

Yeşil nitelik aldıktan sonra kavanozun ağzını açın ve kestiğiniz bir cirim kahve filtresi kağıdını ispirtoya garprın. Bir saat denli beklettiğinizde kahve filtre kağıdınızın dominant olarak sarı ve yeşil renk almış olduğunı görürsünüz. Kağıdınızda baskın olarak çısoy bu yeşil rengi yaprağa klorofil adlı bir maddenin verdiğini açıklayabilirsiniz. Klorofil bitkilerde mebzul miktarda ve yeğin başüstüneğu muhtevain kağıdınıza çıdem sarı rengi preslar. Ancak güzün klorofil miktarı azalır, yapraklar sarı ve tonları renklerde görülebilirler.

Haberler > ömür Haberleri > Slime ne konstrüksiyonlır ve slime malzemeleri nelerdir? Slime elbette bünyelır ve slime malzemeleri nelerdir?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Definitive Guide kolay slime yapımı için”

Leave a Reply

Gravatar